דף הבית » פרויקטים

פרויקטים נבחרים

יקיר אור עובד איתנו מזה 5 שנים כמנהל פרויקטים ומפקח הבניה בתחום שימור. העבודה עימו, מקצועית ונעימה ואנו מוכירים את השרות ומהמחויבות שלו לפרויקט. מבנים לשימור דורשים טיפול רגיש ופיקוח עמוק ביותר, הבנה של פרטי השימור, בקיאות בפרטים, הבנה של תהליכי בניה, פתרונות יצירתיים, ידע מקצועי וניסיון מעשי. מעבר לעובדה שליקיר היכולת והמסירות הנדרשת נראה כי קיים יחס מיוחד ואישי לתחום השימור.
שימור בסגנון אקלקטי

שימור לבית לייטס וסורוקה

נחלת בנימין 10, תל אביב

בית לייטס וסורוקה בתכנונו המקורי של האדריכל צבי טבצ’ניק. נבנה בשנת 1921 בסגנון בנייה אקלקטי שהיה נפוץ מאוד בשנות ה20. המבנה ממוקם במרכזו של המדרחוב בנחלת בנימין, תל אביב.

מגורים ומסחר

הבית שנקין 21, תל אביב

פרויקט ייחודי, בניין בוטיק בן 3 קומות הכולל 7 דירות מגורים בסטנדרט גבוה עם מפרט טכני עשיר ומפנק. ממוקם בלב רחוב שינקין ומעניק חווית מגורים אינטימית בלב הפועם של תל אביב.

שנקין 21 תל אביב
כבר בפגישה הראשונה ניכר כי מפקחי הבנייה מקצוענים ועם ניסיון מעשי ואמין, פרויקט מסוג זה מצריך תקשורת טובה עם שכנים בקיר משותף ואזור צפוף. הצוות היה באתר כל יום ודאג לקידום הפרויקט. הצוות פעל למציאת פתרונות אלגנטים ופונקציונלים בעונים גם על דרישת הקבלן, היזם וצוות התכנון וממליצים בחום על יקיר אור.
אנו עובדים בשת"פ עם יקיר אור מזה מספר שנים. יקיר הינו מנהל פרויקטים ומפקח לשימור וניכר בו הידע והניסיון הנדרשים לעבודה בפרויקטים מסוג זה. יקיר מפגין יכולות ניהול ופיקוח שמובילים את הפרויקט להצלחה הן בפן המקצועי תכנוני-ביצועי והן בפן הכלכלי, תוך הקפדה על לוחות זמנים, תאום תכנון וביצוע איכותי מול הקבלן. ברמה האישית, העבודה עימו מקצועית ונעימה לאורך כל הדרך וניכרת בו אהבה למקצוע ולפרויקטים לשימור בפרט.
שימור מחמיר בסגנון ב"אוהאוס"

שימור מחמיר לבית וילוז'ני

מקווה ישראל 23, תל אביב

בית וילוז’ני תוכנן ע”י האדריכל מרדכי רוזנגרטן ונבנה בשנת 1936 עפ”י עקרונות התנועה המודרניסטית של תחילת שנות ה 30 (“באוהאוס”), המבנה ממוקם בפינת החשמל 31 מקווה ישראל 23 והוכרז כמבנה לשימור מחמיר בעל חשיבות שימורית גבוהה עקב ערכיו ההיסטוריים והאדריכליים.

שימור בסגנון מודרני מקומי

שימור בית משפחת לוין

כרמיה 13, תל אביב

פנינה בלב תל אביב, המבנה תוכנן ע”י האדריכל א.מיטלמן ונבנה בשנת 1935, המבנה תוכנן בתקופת המעבר שבין התכנון עפ”י מסורות קלאסיות לבין התכנון עפ”י הסגנון הבינלאומי המקומי, הימצאותו של המבנה בתחום תכנית לב מדגישה את ייחודו של הבניין במרקם האורבני בו הוא ממוקם. 

מבנה לשימור ברחוב כרמיה 13 תל אביב
בעיצומו של הפרויקט, הגענו למסקנה המצערת כי עלינו להחליף הן את מנהל הפרויקט כי הם התקשו להתמודד עם האתגרים שהפרויקט הציב. זה השלב בו התקשרנו עם יקיר אור ומשרדו, שלקחו אחריות בשלב קריטי של הפרויקט. אני יכול לציין בסיפוק כי יקיר וצוותו התמודדו עם האתגר בצורה מרשימה: הן בהיבט של ההבנה והידע המקצועי, הן בהיבט של הממשק הבין אישי המורכב והמאתגר מול קבלן, קבלני משנה, שכנים ולא פחות מכך- גורמי התכנון והרישוי (עיריית תל אביב) והמזמינים עצמם. אני ממליץ על יקיר בלב שלם ואשמח להרחיב בעל פה, ככל שיידרש.
מבנה לשימור ברחוב כרמיה 13 תל אביב
צבי חוברס
ראש קבוצת הדיירים
בית ניצן אגודת ניצן
פרויקט ''בית ניצן'' הוא המרכז הראשי של עמותת ניצן אשר מטפלת באנשים עם ליקויי למידה, קשיי הסתגלות ותפקוד. המבנה הוא בעל תקן בניה ירוקה. המבנה מיועד לשמש את מטפליי ומטופליי עמותת ניצן גם יחד, הליבה התכנונית אפוא הייתה שילוב ואינטגרציה של דיירי העמותה עם המטפלים ועם הסביבה שהינה שכונת מגורים, נאות אפקה בתל אביב. המבנה תוכנן כך שייתפס מן החוץ והרחוב כמנסרה פשוטה מחוררת בעלת עולם פנימי עשיר ומגוון.
ציבורי, מגורים, מסחר

בית לחיים, בית עמותת ניצן

אגודת ניצן (הפועלת כמלכ”ר) היא הארגון הגדול בארץ לטיפול בילדים ובבוגרים עם ליקויי למידה. האגודה הוקמה בשנת 1964 על-ידי הורים ומתנדבים, במטרה לאתר, לאבחן, לטפל ולקדם ילדים, מתבגרים ובוגרים עם ליקויי למידה, הפרעת קשב וקשיי הסתגלות ותפקוד. מטרות המסגרת להביא לעצמאות ולשיפור איכות החיים של דיירינו בכל תחומי החיים: עצמאות בתפקודי היום יום, ניהול משק בית, שיפור התקשורת הבין-אישית, פיתוח יכולות חברתיות, שילוב בחיי הקהילה, ניצול שעות הפנאי, פיתוח תפישת האני כאדם עצמאי, שימוש בשירותים קהילתיים והכנה לחיי משפחה.

נספק לך במסירות ונאמנות את השירות הטוב ביותר

ניתן ליצור איתנו קשר בלחיצה על הקישור מטה

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.